h1

Na rozdanie Oskarów rzecz jasna diamenty

1 marca 2011

Prezenterzy i nominowani do nagród Akademii mogli wybrać klejnoty, które założą na rozdanie nagród Akademii podczas ekskluzywnego spotkania zorganizowanego we współpracy z agencją stylistów StyleLab. Wszystkie projekty są unikatowe i powstały z myślą o gali, gdzie zostały zaprezentowane po raz pierwszy.

Lokalizację eventu znały jedynie same gwiazdy oraz zaufani dziennikarze, którym pozwolono zdradzić zaledwie kilka szczegółów, dotyczących tegorocznych trendów.

Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do promocji swojej biżuterii, niż Oskary zwłaszcza, gdy będzie ona zdobić gwiazdę odbierającą złotą statuetkę, dlatego firmy prześcigają się w pomysłach. Wśród jubilerów wystawiających swoje wzory znaleźli się między innymi Dena Kemp, AGTA Collection, IDH Titanium i Farah Khan.

Gospodarzem spotkania był Michael O’Connor, stylista gwiazd i ekspert od biżuterii, związany z branżą modową od ponad 30 lat

Jego zdaniem, w tym roku czerwony dywan będzie ociekał kamieniami szlachetnymi, nie tylko na uszach, szyjach czy nadgarstkach gwiazd.

Aktualnym hitem są bogato zdobione biżuterią suknie, dlatego kolczyki, kolie i pierścienie będą znacznie okazalsze i rzucające się w oczy, wręcz przesadzone, żeby zachować odpowiednie proporcje.

Dużym rozmiarom towarzyszyć będzie feeria barw, obecna już w aktualnych kolekcjach i obserwowana na zeszłorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów.

Mieli rację?

 

Reklamy

One comment

  1. […] Wiecej: Diamenty – przyjaciel kobiety […]Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: