h1

Najdroższa szminka i tusz do rzęs

15 lutego 2012

Taysha Smith Valez założyła firmę produkującą ekskluzywne kosmetyki do makijażu oraz fundację, która ma pomagać ludziom w rozwijaniu własnych przedsięwzięć biznesowych. Dochody ze sprzedaży kosmetyków będą zasilać konto fundacji.
W ofercie znajduje się między innymi komplet szminki z tuszem w opakowaniach ze złota wysadzanego kolorowymi kryształami Swarovskiego. Cena tego kompletu to $589. I tu niespodzianka za $589 za szminkę i tusz w ekskluzywnym opakowaniu, to cena za dostawy tuszu do końca życia, a dokładniej przez 70 lat po dokonaniu zakupu, z możliwością przekazania tego przywileju komuś innemu. Natomiast w zestawie za $150 otrzymasz cztery kolory szminek oraz prawo do 12 kolejnych przesyłanych co miesiąc po tym, jak wybierzesz ich kolory z katalogu.


Jedna z klientek zażyczyła sobie, żeby jej etui nie były wysadzane kryształami, ale brylantami. Na etui tuszu zmieściło się 2500 błękitnych brylantów, na etui od szminki – 1200 różowych. Cena: 14 milionów dolarów. A wszystko to na cele dobroczynne

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: